Rezervasyon Ve Resepsiyon Görevlisi

Firma Adı : Toksöz Grup
İlan Detayı : GENEL NİTELİKLER *Üniversitelerin ilgili Lisans bölümlerinden mezun, *Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, *İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, *İletişim yeteneği güçlü, *Planlama, koordinasyon ve kontrol becerisine sahip, *Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), *Çanakkale Eceabat ta ikamet eden. İŞ TANIMI *Çanakkale Eceabat ta yer alan Hotel Caeli misafirlerinin giriş, çıkış işlemlerini eksiksiz ve pozitif hizmet bilinci ile yerine getirmek.
Eklenme Tarihi : 1 Ocak
Cinsiyet : Kadın veya Erkek
İl / İlçe : Array / Eceabat
Firma : Toksöz Grup
Yakın Bölgedeki İş İlanları
Biga 14
Çan 13
Eceabat 19
Ezine 5
Merkez 98
Yenice 2

Sayfadan

İstanbul - Avrupa yakası bölgesi için 8 farklı eleman ilanları sitelerinde alınan listeleri görmektesiniz. Arama motorumuzu kullanarak ilanları daha da daraltabilir ve şehir bazlı olarak arama sonuçlarını detaylandırmanız mümkün olmaktadır.

Elemanport.com üzerinden bağlantılıarı bulunan iş ilanları üzerinden kesinlikle başvuru alınmamaktadır. Resmi olarak eleman ilanları yayınlayan sitelerin ilanlarını bir araya toplayarak başvur butonu, üyelik sistemi ya da herhangi bir kayıt işlemi olmaksızın açık işlerle ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak vererek internet kullanıcılarına sunan bir internet sitesidir.