Temizlik Elemanı (Part-Time)

Firma Adı :
İlan Detayı : Sinop Sakarya Caddesi, Tokat Erbağ ilçesinde, Yozgat Sorgun ilçesinde, Gümüşhane Ataturk caddesinde, Bartın Şadırvan Caddesinde, bulunan kozmetik mağazamızın haftada 1 gün kepenk ve mağaza tabelası silinecektir. yaklaşık 15 dk lık bir temizlik işlemdir. Hafta 1 gün ve ayda 4 defa silim yapılacaktır. 12 ay devamlı bir işlemdir. yukarıda bulunan yerlerde ikametga eden personellerin başvurularını bekliyoruz.
Eklenme Tarihi : 1 Ocak
Cinsiyet : Kadın veya Erkek
İl / İlçe : Array / Merkez
Firma :
Yakın Bölgedeki İş İlanları
Merkez 4

Sayfadan

İstanbul - Avrupa yakası bölgesi için 8 farklı eleman ilanları sitelerinde alınan listeleri görmektesiniz. Arama motorumuzu kullanarak ilanları daha da daraltabilir ve şehir bazlı olarak arama sonuçlarını detaylandırmanız mümkün olmaktadır.

Elemanport.com üzerinden bağlantılıarı bulunan iş ilanları üzerinden kesinlikle başvuru alınmamaktadır. Resmi olarak eleman ilanları yayınlayan sitelerin ilanlarını bir araya toplayarak başvur butonu, üyelik sistemi ya da herhangi bir kayıt işlemi olmaksızın açık işlerle ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak vererek internet kullanıcılarına sunan bir internet sitesidir.