Saha Satış / Pazarlama Elemanı

Firma Adı : Yeşil Enerji
İlan Detayı : İlan detayı Üniversitelerin lisans veya ön lisans bölümlerinden mezun Motivasyonu ve ikna kabiliyeti yüksek Analitik düşünce becerisine sahip Ekip çalışmasına yatkın Temsil ve ikna yeteneğine sahip Sahada çalışabilecek Satış ve pazarlama konusunda en az 6 ay tecrübeli Analiz ve raporlama yeteneği olan Diksiyonu düzgün Aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan ofis içi ve dışı çalışabilecek Öğrenmeye açık Müşteri ilişkilerini yönetebilecek 30 yaşını aşmamış İŞİN TANIMI 5627 Sayılı Enerji Verimliliği Kanunu kapsamında zorunlu Enerji Kimlik Belgesi (EKB) satış ve pazarlamasında Kuruluşumuzun faklı illerdeki müdürlüklerinde görevlendirilmek üzere sahada çalışmak üzere bay-bayan çalışma arkadaşları alınacaktır. İlan bilgisi
Eklenme Tarihi : 1 Ocak
Cinsiyet : Erkek veya Kadın
İl / İlçe : Array / Merkez
Firma : Yeşil Enerji
Yakın Bölgedeki İş İlanları
Antakya 39
Hassa 1
Merkez 27

Sayfadan

İstanbul - Avrupa yakası bölgesi için 8 farklı eleman ilanları sitelerinde alınan listeleri görmektesiniz. Arama motorumuzu kullanarak ilanları daha da daraltabilir ve şehir bazlı olarak arama sonuçlarını detaylandırmanız mümkün olmaktadır.

Elemanport.com üzerinden bağlantılıarı bulunan iş ilanları üzerinden kesinlikle başvuru alınmamaktadır. Resmi olarak eleman ilanları yayınlayan sitelerin ilanlarını bir araya toplayarak başvur butonu, üyelik sistemi ya da herhangi bir kayıt işlemi olmaksızın açık işlerle ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak vererek internet kullanıcılarına sunan bir internet sitesidir.