Termoform Operatörü

Firma Adı : Pozitif Güç Personel Hizm
İlan Detayı : Kahramanmaraş da fabrikada çalışacak tecrübeli Termoform Makina Operatörü (Levha şekillendirici makina operatörü) personelleri alınacaktır. ARANAN NİTELİKLER: * Tercihen Elektrik,Elektronik, ve Pnömatik bilgisi olan, * Fabrika tecrübesi olan, * Vardiyalı ve gerektiğinde mesaili çalışabilecek, * Askerlik görevini tamamlamış, * Sağlık problemi olmayan, * Disiplinli çalışmayı benimsemiş, * Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, * Ekip çalışmasına uyumlu,problem çözme yetkinliğe sahip ve organizasyonel becerisi olan * Tercihen 45 yaşını aşmamış, * Kahramanmaraş bölgesinde ikamet edebilecek olan Personeller alınacaktır. NOT: ŞEHİR DIŞINDAN GELİP ÇALIŞMAK İSTEYENLER İÇİN LOJMAN MEVCUTTUR. YETKİLİ KİŞİ İLETİŞİM: 0533 123 64 42
Eklenme Tarihi : 1 Ocak
Cinsiyet : Erkek
İl / İlçe : Array / Samandağ
Firma : Pozitif Güç Personel Hizm
Yakın Bölgedeki İş İlanları
Antakya 39
Hassa 1
Merkez 27

Sayfadan

İstanbul - Avrupa yakası bölgesi için 8 farklı eleman ilanları sitelerinde alınan listeleri görmektesiniz. Arama motorumuzu kullanarak ilanları daha da daraltabilir ve şehir bazlı olarak arama sonuçlarını detaylandırmanız mümkün olmaktadır.

Elemanport.com üzerinden bağlantılıarı bulunan iş ilanları üzerinden kesinlikle başvuru alınmamaktadır. Resmi olarak eleman ilanları yayınlayan sitelerin ilanlarını bir araya toplayarak başvur butonu, üyelik sistemi ya da herhangi bir kayıt işlemi olmaksızın açık işlerle ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak vererek internet kullanıcılarına sunan bir internet sitesidir.