Yolcu Gemisine Vasıfsız Eleman

Firma Adı : Marsilya Denizcilik
İlan Detayı : MARSİLYA DENİZCİLİK ULUSLARARASI VE YURT İÇİ GEMİLERİNDE, YOLCU GEMİLERİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE RESTAURANT BÖLÜMÜNDE GÖREV ALACAK BAY/BAYAN VASIFSIZ ELEMANLAR ALINACAKTIR TÜM SOSYAL HAKLAR MEVCUTTUR MAAŞ (8.000-12.000) ARASI FAZLA MESAİ S G K SEFER BAŞI PRİMLER YEMEK KALACAK YER 6 AYDA BİR ÇİFT MAAŞ ERKEN EMEKLİLİK Personel olarak çalışacak adaylarımızın firmamız personel temsilcileri ile aşağıda belirtilen zamanlarda iletişime geçmeleri önemle rica olunur. Hafta içi 09.00 ile 18.00 arası Cumartesi 09.00 ile 16:00 GEREKLİ OLAN ŞARTLAR En az ilk okul mezunu 30 yaş ve altı en az ilköğretim mezunu
Eklenme Tarihi : 1 Ocak
Cinsiyet : Erkek veya Kadın
İl / İlçe : Array / Beyşehir
Firma : Marsilya Denizcilik
Yakın Bölgedeki İş İlanları
Çumra 4
Ereğli 14
Ilgın 1
Karatay 414
Kulu 2
Meram 91
Merkez 48
Selçuklu 727

Sayfadan

İstanbul - Avrupa yakası bölgesi için 8 farklı eleman ilanları sitelerinde alınan listeleri görmektesiniz. Arama motorumuzu kullanarak ilanları daha da daraltabilir ve şehir bazlı olarak arama sonuçlarını detaylandırmanız mümkün olmaktadır.

Elemanport.com üzerinden bağlantılıarı bulunan iş ilanları üzerinden kesinlikle başvuru alınmamaktadır. Resmi olarak eleman ilanları yayınlayan sitelerin ilanlarını bir araya toplayarak başvur butonu, üyelik sistemi ya da herhangi bir kayıt işlemi olmaksızın açık işlerle ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak vererek internet kullanıcılarına sunan bir internet sitesidir.