Depo Sorumlusu

Firma Adı : Gos Metal
İlan Detayı : GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI En az lise mezunu Depo sorumlusu olarak 3 yıl deneyimli Ms office programlarına hakim Askerlik görevini yerine getirmiş Forklift ehliyeti olan İŞ TANIMI *Depoya giriş/çıkış yapılan tüm stokların kayıt altına alınması, irsaliye giriş ve çıkışlarının sistem üzerinden alınması *Depo stok ve tertip düzeninden sorumlu *Sevkiyatları organize etmek *Üretimi yapılan parçalara ait stok alanı hazırlamak
Eklenme Tarihi : 1 Ocak
Cinsiyet : Erkek
İl / İlçe : Array / Selçuklu
Firma : Gos Metal
Yakın Bölgedeki İş İlanları
Çumra 4
Ereğli 14
Ilgın 1
Karatay 414
Kulu 2
Meram 91
Merkez 48
Selçuklu 727

Sayfadan

İstanbul - Avrupa yakası bölgesi için 8 farklı eleman ilanları sitelerinde alınan listeleri görmektesiniz. Arama motorumuzu kullanarak ilanları daha da daraltabilir ve şehir bazlı olarak arama sonuçlarını detaylandırmanız mümkün olmaktadır.

Elemanport.com üzerinden bağlantılıarı bulunan iş ilanları üzerinden kesinlikle başvuru alınmamaktadır. Resmi olarak eleman ilanları yayınlayan sitelerin ilanlarını bir araya toplayarak başvur butonu, üyelik sistemi ya da herhangi bir kayıt işlemi olmaksızın açık işlerle ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak vererek internet kullanıcılarına sunan bir internet sitesidir.