Ön Muhasebe Sorumlusu

Firma Adı : Gos Metal
İlan Detayı : ARANAN NİTELİKLER VE İŞ TANIMI *Ekip içinde uyumlu çalışabilecek *Muhasebe alanınsa 1-2 yıl deneyimli *Ms office programlarına hakim iyi derecede bilgisayar kullanabilen İŞ TANIMI *Alış- satış faturaları , tahsilat ve tediye makbuzlarını sisteme işleyebilen *Banka işlemlerinin takibi gelen tahsilatların sisteme girilmesi *Cari hesap tahsilat raporlarının hazırlanması *Cari ve BA-BS mutabakatları *E-fatura , E-arşiv işlemlerinin yürütülmesi
Eklenme Tarihi : 1 Ocak
Cinsiyet : Kadın
İl / İlçe : Array / Selçuklu
Firma : Gos Metal
Yakın Bölgedeki İş İlanları
Çumra 4
Ereğli 14
Ilgın 1
Karatay 414
Kulu 2
Meram 91
Merkez 48
Selçuklu 727

Sayfadan

İstanbul - Avrupa yakası bölgesi için 8 farklı eleman ilanları sitelerinde alınan listeleri görmektesiniz. Arama motorumuzu kullanarak ilanları daha da daraltabilir ve şehir bazlı olarak arama sonuçlarını detaylandırmanız mümkün olmaktadır.

Elemanport.com üzerinden bağlantılıarı bulunan iş ilanları üzerinden kesinlikle başvuru alınmamaktadır. Resmi olarak eleman ilanları yayınlayan sitelerin ilanlarını bir araya toplayarak başvur butonu, üyelik sistemi ya da herhangi bir kayıt işlemi olmaksızın açık işlerle ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak vererek internet kullanıcılarına sunan bir internet sitesidir.