Saha / Pazarlama Personeli

Firma Adı : Meta Ajans
İlan Detayı : Ajansımız bünyesinde çalıştırılmak üzere, bayan saha personelleri aramaktayız. Şuan hali hazırda 2 arkadaşımız saha da çalışmaktadır. Yeni gelen arkadaşımız var olan arkadaşlarımızla ayrı ayrı çalışarak sektöre hazırlanacak, sonrasında bölgesine göre bir arkadaşımızla ikili olarak sahaya çıkacaktır. Sıkça ihtiyaç olmasa da, ihtimallere karşı; şehir dışı seyahat sorunu olmayan arkadaşlar tercih sebebi olacaktır. Karşılıklı zaman kaybı yaşanmaması adına, bu işi gerçekten yapabilecek arkadaşların başvurmasını özellikle rica ediyoruz. Yol, yemek, sigorta vb. sosyal yaşam ihtiyaçları karşılanacaktır. Ücret vb. konular ofisimizde bire bir görüşülecektir. İlan No 725122 İlan Tarihi10-06-2019 Şehir / İlçe Konya - Selçuklu KategoriPazarlama-Satış Çalışma ŞekliTam Zamanlı CinsiyetBayan Yaş23 - 40 Alınacak Kişi Sayısı2
Eklenme Tarihi : 1 Ocak
Cinsiyet : Bayan
İl / İlçe : Array / Selçuklu
Firma : Meta Ajans
Yakın Bölgedeki İş İlanları
Çumra 4
Ereğli 14
Ilgın 1
Karatay 400
Kulu 2
Meram 88
Merkez 51
Selçuklu 573

Sayfadan

İstanbul - Avrupa yakası bölgesi için 8 farklı eleman ilanları sitelerinde alınan listeleri görmektesiniz. Arama motorumuzu kullanarak ilanları daha da daraltabilir ve şehir bazlı olarak arama sonuçlarını detaylandırmanız mümkün olmaktadır.

Elemanport.com üzerinden bağlantılıarı bulunan iş ilanları üzerinden kesinlikle başvuru alınmamaktadır. Resmi olarak eleman ilanları yayınlayan sitelerin ilanlarını bir araya toplayarak başvur butonu, üyelik sistemi ya da herhangi bir kayıt işlemi olmaksızın açık işlerle ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak vererek internet kullanıcılarına sunan bir internet sitesidir.