Üretim Planlama Uzmanı

Firma Adı : Osimo Endüstriyel Mutfak
İlan Detayı : GENEL NİTELİKLER ENDÜSTRİYEL MUTFAK EKİPMANLARI Planlama departmanın da görevlendirilmek üzere “Planlama Elemanı” arayışımız bulunmaktadır. *MYO veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, *Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, ( Excel bilgisi olması tercih nedenidir.) *Tercihen NETSİS programının üretim modülünü kullanmış olan, *Erkek adaylar için Askerlik hizmetinin tamamlamış olan, İşin Tanımı *Günlük iş emirlerini oluşturmak, günlük veri girişlerini yapmak, planlanan üretim süreçlerini takip etmek, Üretilecek ürünler için barkod hazırlamak. *Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Mezun) İŞ TANIMI · Fabrika üretim kaynaklarının (iş gücü, makine, donanım) en etkin kullanımını sağlayacak şekilde günlük, haftalık ve aylık üretim planlarını gerçekleştirmek · Üretim planlama ile ilgili süreç performanslarını izlemek, ölçmek ve sonuçlarını analiz ederek sürekli iyileştirme için gerekli faaliyetleri gerçekleştirmek · Hammadde, yarı mamul depo/stok seviyelerini izlemek ve üretim planları doğrultusunda etkin malzeme ihtiyaç planlaması yapmak · Malzeme ana verilerinin güncelliğinin sağlanması, emniyet stoklarının, yeniden sipariş seviyelerinin istatistiksel olarak değerlendirilip güncel tutulması · Zaman ve metod etüdlerinin yapılması ve proses iyileştirme çalışmaları, · Ürün ağacı ve reçetesi konularında bilgi sahibi. Ürün reçetelerinin güncellenmesi, Maliyet analizleri yaparak make or buy, yatırım fizibilitesi veya optimum alternatiflerin seçimi kararlarının verilmesi, Şirket KPI’larının takibi ve yönetimi bilgilendirme çalışmaları yaparak maliyetlerin azaltılması, kalitenin iyileştirilmesi veya sipariş karşılama performansının arttırılması.
Eklenme Tarihi : 1 Ocak
Cinsiyet : Erkek veya Kadın
İl / İlçe : Array / Selçuklu
Firma : Osimo Endüstriyel Mutfak
Yakın Bölgedeki İş İlanları
Çumra 4
Ereğli 14
Ilgın 1
Karatay 414
Kulu 2
Meram 91
Merkez 48
Selçuklu 727

Sayfadan

İstanbul - Avrupa yakası bölgesi için 8 farklı eleman ilanları sitelerinde alınan listeleri görmektesiniz. Arama motorumuzu kullanarak ilanları daha da daraltabilir ve şehir bazlı olarak arama sonuçlarını detaylandırmanız mümkün olmaktadır.

Elemanport.com üzerinden bağlantılıarı bulunan iş ilanları üzerinden kesinlikle başvuru alınmamaktadır. Resmi olarak eleman ilanları yayınlayan sitelerin ilanlarını bir araya toplayarak başvur butonu, üyelik sistemi ya da herhangi bir kayıt işlemi olmaksızın açık işlerle ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak vererek internet kullanıcılarına sunan bir internet sitesidir.