Makine Ve / Veya Malzeme Mühendisi

Firma Adı : Kavi Mühendislik Ve Ulusl
İlan Detayı : Alüminyum imalat-montaj konusunda tecrübeli, İngilizce bilen, Kütahya’da ikamet eden, 12-18 aylık proje için Metalürji veya Makine Mühendisi ihtiyacımız var. We are looking for new colleagues for third party inspection services. The duration of project is about 12-18 months. The specifications are as following; University degree in Mechanical and/or Material Engineering Experienced in aluminum manufacturing-assembly Inspection experience will be a plus English and Turkish language knowledge written and spoken is a must Locating in Kütahya is preferred Postponed or No Military obligation for male candidates. If you are interested in that, please contact us asap! İlan No 717233 İlan Tarihi03-05-2019 Şehir / İlçe Kütahya - Tavşanlı KategoriMetal Sanayii Çalışma ŞekliDönemsel CinsiyetBay veya Bayan Alınacak Kişi Sayısı1
Eklenme Tarihi : 1 Ocak
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İl / İlçe : Array / Tavşanlı
Firma : Kavi Mühendislik Ve Ulusl
Yakın Bölgedeki İş İlanları
Emet 1
Merkez 55

Sayfadan

İstanbul - Avrupa yakası bölgesi için 8 farklı eleman ilanları sitelerinde alınan listeleri görmektesiniz. Arama motorumuzu kullanarak ilanları daha da daraltabilir ve şehir bazlı olarak arama sonuçlarını detaylandırmanız mümkün olmaktadır.

Elemanport.com üzerinden bağlantılıarı bulunan iş ilanları üzerinden kesinlikle başvuru alınmamaktadır. Resmi olarak eleman ilanları yayınlayan sitelerin ilanlarını bir araya toplayarak başvur butonu, üyelik sistemi ya da herhangi bir kayıt işlemi olmaksızın açık işlerle ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak vererek internet kullanıcılarına sunan bir internet sitesidir.