Teknik Satış Uzmanı (Atc)

Firma Adı :
İlan Detayı : Timac Agro Avrasya toprak ve çiftçilerin ihtiyaçlarına yönelik gübreleri geniş bir yelpazede sunan, Group Roullier bünyesinde faaliyet gösteren %100 yabancı sermayeli bir kuruluştur. 50 farklı ülkede faaliyetlerini sürdürmekte olan Groupe Roullier in global olarak 8000 çalışanı bulunmaktadır ve yatırımlarına devam ederek çalışan sayısını her geçen gün arttırmaktadır. Bitki besinleri, toprak iklimlendirme ve gübre verimi konusundaki geniş uzmanlığı ile bitki ve hayvan beslenmesinde bir uzmanlaşan Timac Agro, özel gübreler konusunda profesyonel ekipleriyle tarımsal üreticilere teknik eğitim hizmetleri de vermektedir. Türkiye organizasyonu büyütme kararımız çerçevesinde MANİSA Bölgemize, 2020 Vizyonumuza birlikte ulaşma heyecanını beraber yaşayacağımız ‘’ Teknik Satış Uzmanı (ATC) aramaktayız. Aradığımız Özellikler; · Üniversitelerin Lisans ve Ön Lisans bölümlerinden mezun, · Tarım, FMCG sektörleri satış ve pazarlama konularında tercihen 4 yıl tecrübeye sahip, · MANİSA bölgesinden sorumlu olacak, · Gübreleme konusunda bilgi sahibi, · Tercihen Çiftiçi ve Bayi Portföyü bulunan, · MS Office uygulamalarına hakim, · Etkin planlama yapabilen, takipçi ve insiyatif alabilen, · İkna kabiliyeti yüksek, müzakere becerileri gelişmiş, · B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, · Askerlik hizmetini tamamlamış olan, Görev Tanımı; · Sorumlu olduğu bölgedeki çiftçi, üretici ağının kurulması ve geliştirilmesi, · Üreticilere haftalık programı çerçevesinde ziyaretlerin yapılması ve ürünleri ile ilgili olarak teknik danışmanlık, · Sorumluluğundaki bölgedeki gübre satış haciminin arttırılması.
Eklenme Tarihi : 1 Ocak
Cinsiyet : Kadın veya Erkek
İl / İlçe : Array / Ahmetli
Firma :
Yakın Bölgedeki İş İlanları
Akhisar 50
Kula 1
Merkez 358
Salihli 38
Soma 16

Sayfadan

İstanbul - Avrupa yakası bölgesi için 8 farklı eleman ilanları sitelerinde alınan listeleri görmektesiniz. Arama motorumuzu kullanarak ilanları daha da daraltabilir ve şehir bazlı olarak arama sonuçlarını detaylandırmanız mümkün olmaktadır.

Elemanport.com üzerinden bağlantılıarı bulunan iş ilanları üzerinden kesinlikle başvuru alınmamaktadır. Resmi olarak eleman ilanları yayınlayan sitelerin ilanlarını bir araya toplayarak başvur butonu, üyelik sistemi ya da herhangi bir kayıt işlemi olmaksızın açık işlerle ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak vererek internet kullanıcılarına sunan bir internet sitesidir.