Mekanik Bakım Teknisyeni

Firma Adı : Kervan Gıda
İlan Detayı : 1-Meslek Lisesi veya Meslek Yüksekokulu Makine, Torna Tesviye, Metal İşleri vb. bölümlerinden mezun, 2-Tercihen mekanik bakım konularında çalışmış ve tecrübeli, 3-ercihen kaynak bilgisine sahip, kaynak yapabilen, 4-Tercihen gıda üretim ve paketleme makinelerinde tecrübeli, 5-Teknik resim okuyabilen, 6-Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, gelişime açık, disiplinli, 7-Vardiyalı çalışabilecek, 8-Askerlik görevini tamamlamış, 9-Akhisar da ikamet eden "MEKANİK BAKIM TEKNİSYENİ" alımımız gerçekleşecektir.
Eklenme Tarihi : 1 Ocak
Cinsiyet :
İl / İlçe : Array / Akhisar
Firma : Kervan Gıda
Yakın Bölgedeki İş İlanları
Akhisar 49
Kula 1
Merkez 343
Salihli 34
Soma 14

Sayfadan

İstanbul - Avrupa yakası bölgesi için 8 farklı eleman ilanları sitelerinde alınan listeleri görmektesiniz. Arama motorumuzu kullanarak ilanları daha da daraltabilir ve şehir bazlı olarak arama sonuçlarını detaylandırmanız mümkün olmaktadır.

Elemanport.com üzerinden bağlantılıarı bulunan iş ilanları üzerinden kesinlikle başvuru alınmamaktadır. Resmi olarak eleman ilanları yayınlayan sitelerin ilanlarını bir araya toplayarak başvur butonu, üyelik sistemi ya da herhangi bir kayıt işlemi olmaksızın açık işlerle ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak vererek internet kullanıcılarına sunan bir internet sitesidir.