Cnc Dik İşlem Ayarcısı

Firma Adı : Reymak Makine
İlan Detayı : GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Sthill Converting Equipments Markamız adı altında, Ambalaj Makina Ekipmanları imalatı yapan firmamızın; Talaşlı imalat bölümünde CNC tornalarımızda çalışacak, Ortaokul mezunu , Endüstri meslek lisesi Torna Tesviye, CNC, Makina Metal bölümlerinden birinden mezun olan, Heindenhain ve Fanuc ünitelerinde program yazabilen, Fanuc ünitede C eksen ve 2 eksen olarak program yazabilen, Tercihen daha önce dik işlem merkezi ayarcısı olarak çalışmış, Resim okuma bilgisi olan, Standart ölçü aletleri kullanma bilgisine sahip, 22 - 50 yaş aralığında, Askerliğini yapmış , Manisa veya İzmir çevresinde ikamet eden, Bay personeller aranmaktadır.
Eklenme Tarihi : 1 Ocak
Cinsiyet : Erkek
İl / İlçe : Array / Merkez
Firma : Reymak Makine
Yakın Bölgedeki İş İlanları
Akhisar 49
Kula 1
Merkez 336
Salihli 34
Soma 14

Sayfadan

İstanbul - Avrupa yakası bölgesi için 8 farklı eleman ilanları sitelerinde alınan listeleri görmektesiniz. Arama motorumuzu kullanarak ilanları daha da daraltabilir ve şehir bazlı olarak arama sonuçlarını detaylandırmanız mümkün olmaktadır.

Elemanport.com üzerinden bağlantılıarı bulunan iş ilanları üzerinden kesinlikle başvuru alınmamaktadır. Resmi olarak eleman ilanları yayınlayan sitelerin ilanlarını bir araya toplayarak başvur butonu, üyelik sistemi ya da herhangi bir kayıt işlemi olmaksızın açık işlerle ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak vererek internet kullanıcılarına sunan bir internet sitesidir.