Üretim Operatörü

Firma Adı : Adecco Group
İlan Detayı : GENEL NİTELİKLER Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz üretim sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Üretim Operatörü arayışımız bulunmaktadır. En az lise mezunu, Tercihen üretim alanında tecrübesi bulunan, Askerlik hizmetini tamamlanmış veya tecilli, Vardiya sisteminde çalışabilecek, Manisa merkezde ikamet eden, Adecco, İşkur’un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.
Eklenme Tarihi : 1 Ocak
Cinsiyet :
İl / İlçe : Array / Merkez
Firma : Adecco Group
Yakın Bölgedeki İş İlanları
Akhisar 49
Kula 1
Merkez 336
Salihli 34
Soma 14

Sayfadan

İstanbul - Avrupa yakası bölgesi için 8 farklı eleman ilanları sitelerinde alınan listeleri görmektesiniz. Arama motorumuzu kullanarak ilanları daha da daraltabilir ve şehir bazlı olarak arama sonuçlarını detaylandırmanız mümkün olmaktadır.

Elemanport.com üzerinden bağlantılıarı bulunan iş ilanları üzerinden kesinlikle başvuru alınmamaktadır. Resmi olarak eleman ilanları yayınlayan sitelerin ilanlarını bir araya toplayarak başvur butonu, üyelik sistemi ya da herhangi bir kayıt işlemi olmaksızın açık işlerle ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak vererek internet kullanıcılarına sunan bir internet sitesidir.