Şoför

Firma Adı : Güres Group
İlan Detayı : Güres Group, Yumurta Üretim Tesislerinden, Yem Fabrikasına, Viyol Fabrikasından, Kuluçka, Yarka ve Damızlık Üretim Tesislerine, Gübre Üretim Tesisinden, Kafes ve Ekipman Üretim Fabrikasına, ülkemizin tek çatı altına toplanmış, en büyük tam entegre yumurta üretim tesisidir. Güres Group, 700.000 metrekarelik açık alan üzerine, 250.000 metrekarelik kapalı alanda, yıllık 1.000.000.000 adet yumurta üretimi gerçekleştirmektedir. Güres Group bünyesinde görev almak üzere Kamyon ve Tır Şoförü arayışımız bulunmaktadır. GENEL NİTELİKLER - En az ilköğretim, tercihen lise mezunu, - Esnek çalışma saatlerine uyumlu çalışabilecek, - Uzun yol tecrübesi olan, - E veya D sınıfı ehliyet ,SRC 2, SRC 4 ve Psikoteknik belgelerine sahip, - Disiplinli ve sorumluluk sahibi, - Ekip çalışmasına yatkın, - Yüksekte çalışma ile ilgili bir problemi olmayan, - Manisa nın Saruhanlı, Turgutlu ve Akhisar bölgelerinde ikamet eden, - Askerlik hizmetini tamamlamış.
Eklenme Tarihi : 1 Ocak
Cinsiyet : Erkek
İl / İlçe : Array / Saruhanlı
Firma : Güres Group
Yakın Bölgedeki İş İlanları
Akhisar 49
Kula 1
Merkez 336
Salihli 34
Soma 14

Sayfadan

İstanbul - Avrupa yakası bölgesi için 8 farklı eleman ilanları sitelerinde alınan listeleri görmektesiniz. Arama motorumuzu kullanarak ilanları daha da daraltabilir ve şehir bazlı olarak arama sonuçlarını detaylandırmanız mümkün olmaktadır.

Elemanport.com üzerinden bağlantılıarı bulunan iş ilanları üzerinden kesinlikle başvuru alınmamaktadır. Resmi olarak eleman ilanları yayınlayan sitelerin ilanlarını bir araya toplayarak başvur butonu, üyelik sistemi ya da herhangi bir kayıt işlemi olmaksızın açık işlerle ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak vererek internet kullanıcılarına sunan bir internet sitesidir.