Çalışma Arkadaşları - Ordu Mağazaları

Firma Adı : Kahve Dünyası
İlan Detayı : Kahve Dünyası - Ordu Mağazaları - Çalışma Arkadaşları 2004 yılında Eminönü’nde başlayan hikayesiyle bugün başta Türkiye olmak üzere İngiltere, Romanya, Kuveyt ve Suudi Arabistan gibi çeşitli ülkelerde 170’i aşkın mağazası bulunan, Türkiye’nin en sevilen kahve ve çikolata zinciri Kahve Dünyası’nın dinamik ekibine katılacak, perakende gıda sektöründe kariyer hedefleyen, çalışma arkadaşları arıyoruz. * Müşteri talep ve beklentilerini doğru ve eksiksiz bir şekilde almalarını, * Talep edilen ürünlerin doğru ve standartlara uygun bir şekilde hazırlanarak servis etmelerini, * Kahve, çikolata, unlu mamuller ve dondurma ürünlerini içeren geniş menümüzü müşterilerimize tanıtmalarını, kendilerinden talep edilen ürünlerin satışını gerçekleştirmelerini, * Mağazalarımızda misafirlerimiz olan müşterilerimizi güler yüzle karşılayıp, memnuniyetle uğurlamalarını, * Günlük kasa açılış - kapanış raporlarını yapmak ve Muhasebe Departmanı’na gerekli bildirimlerde bulunmalarını, * Masalardan alınan müşteri hesaplarının tahsilâtını doğru yapmak, fişini kesmek, para üstünü eksiksiz teslim etmesini, * Kasanın etrafında bulunan ve kampanyalı ürünlerle sıcak satış gerçekleştirmelerini bekliyoruz. Kahve Dünyası mağazalar zincirinin Ordu Merkez lokasyonunda görev yapacak Çalışma Arkadaşlarının; * En az Lise Mezunu * Tercihen servis ve hizmet sektöründe deneyimli, * Ekip çalışmasına yatkın, * İletişim becerileri yüksek, * Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, "Ekip Arkadaşları" arıyoruz.
Eklenme Tarihi : 1 Ocak
Cinsiyet : Kadın veya Erkek
İl / İlçe : Array / Merkez
Firma : Kahve Dünyası
Yakın Bölgedeki İş İlanları
Fatsa 12
Merkez 50
Ünye 16

Sayfadan

İstanbul - Avrupa yakası bölgesi için 8 farklı eleman ilanları sitelerinde alınan listeleri görmektesiniz. Arama motorumuzu kullanarak ilanları daha da daraltabilir ve şehir bazlı olarak arama sonuçlarını detaylandırmanız mümkün olmaktadır.

Elemanport.com üzerinden bağlantılıarı bulunan iş ilanları üzerinden kesinlikle başvuru alınmamaktadır. Resmi olarak eleman ilanları yayınlayan sitelerin ilanlarını bir araya toplayarak başvur butonu, üyelik sistemi ya da herhangi bir kayıt işlemi olmaksızın açık işlerle ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak vererek internet kullanıcılarına sunan bir internet sitesidir.