Part Tıme Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Firma Adı : Atos
İlan Detayı : ATOS, yıllık yaklaşık 12 milyar euro cirosu 72 ülkede, 100 bin çalışanıyla dijital hizmet alanında lider uluslararası bir IT hizmetleri firmasıdır. İstanbul, Ankara, Düzce ve Ordu lokasyonlarında faaliyet gösteren Atos Türkiye, aynı zamanda yaklaşık 1.100 müşteri temsilcisiyle başta finans olmak üzere farklı sektörlerden büyük yerel ve global firmalara çağrı merkezi hizmetleri vermektedir. Atos Müşteri Hizmetleri A.Ş. bünyesinde, Ordu lokasyonu Çağrı Merkezinde Part Time istihdam edilmek üzere; - En az Lise mezunu -Part Tıme çalışmaya uygun - Bilgisayar kullanma becerisine sahip - Akıcı ve düzgün diksiyonu olan - Bankacılık ve Finans alanına ilgili, bu yönde kendini geliştirmek isteyen - Müşteri ilişkilerinde başarılı ve temsil yeteneği güçlü - Telefonda iletişim becerileri ve ikna kabiliyeti yüksek - Dinamik bir ortamda etkin çalışabilen ve ekip çalışmasına yatkın - Kariyer hedefi olan, öğrenmeye ve gelişime açık Part Time takım arkadaşları aranmaktadır.
Eklenme Tarihi : 1 Ocak
Cinsiyet : Kadın veya Erkek
İl / İlçe : Array / Merkez
Firma : Atos
Yakın Bölgedeki İş İlanları
Fatsa 12
Merkez 50
Ünye 16

Sayfadan

İstanbul - Avrupa yakası bölgesi için 8 farklı eleman ilanları sitelerinde alınan listeleri görmektesiniz. Arama motorumuzu kullanarak ilanları daha da daraltabilir ve şehir bazlı olarak arama sonuçlarını detaylandırmanız mümkün olmaktadır.

Elemanport.com üzerinden bağlantılıarı bulunan iş ilanları üzerinden kesinlikle başvuru alınmamaktadır. Resmi olarak eleman ilanları yayınlayan sitelerin ilanlarını bir araya toplayarak başvur butonu, üyelik sistemi ya da herhangi bir kayıt işlemi olmaksızın açık işlerle ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak vererek internet kullanıcılarına sunan bir internet sitesidir.