Tenisyen / Tekniker

Firma Adı : Gny Teknik Elektrik
İlan Detayı : Merkezi Ünyede bulunan firmamıza şöförlüğü olan meslek liselerinin ilgili bölümlerinden mezun olmuş askerliğni yapmış esnek çalışma saatlerine uyabilecek ünyede ikamet eden veya edebilecek olan çözüm ortaklığını yürüttüğümüz kurumsal firmaların bankaların mağazaların restoranların makina, elektrik ,elektronik ,klima ve ufak tefek tadilat işlerini yapabilecek ve bu mesleklerle alakalı tecrübeli takım arkadaşına ihtiyacımız vardır. İlan No 723168 İlan Tarihi29-05-2019 Şehir / İlçe Ordu - Ünye KategoriBakım/Onarım Çalışma ŞekliTam Zamanlı CinsiyetBay Yaş25 - 45 Alınacak Kişi Sayısı1
Eklenme Tarihi : 1 Ocak
Cinsiyet : Bay
İl / İlçe : Array / Ünye
Firma : Gny Teknik Elektrik
Yakın Bölgedeki İş İlanları
Fatsa 12
Merkez 50
Ünye 16

Sayfadan

İstanbul - Avrupa yakası bölgesi için 8 farklı eleman ilanları sitelerinde alınan listeleri görmektesiniz. Arama motorumuzu kullanarak ilanları daha da daraltabilir ve şehir bazlı olarak arama sonuçlarını detaylandırmanız mümkün olmaktadır.

Elemanport.com üzerinden bağlantılıarı bulunan iş ilanları üzerinden kesinlikle başvuru alınmamaktadır. Resmi olarak eleman ilanları yayınlayan sitelerin ilanlarını bir araya toplayarak başvur butonu, üyelik sistemi ya da herhangi bir kayıt işlemi olmaksızın açık işlerle ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak vererek internet kullanıcılarına sunan bir internet sitesidir.