Mimar

Firma Adı : Tuba Inşaat Taah. Tic. Sa
İlan Detayı : SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN, ŞANLIURFA-HARRAN ŞANTİYEMİZDE AKTİF OLABİLECEK, EN AZ 5 YIL DENEYİMLİ, HAKEDİŞ HAZIRLAMAYI BİLEN, METRAJ ÇIKARABİLEN, AUTOCAD PROĞRAMINA HAKİM OLAN, OFİS PROĞRAMLARINI KULLANABİLEN, RESTORASYON TECRÜBESİ OLAN MİMARLAR ARASIN LÜTFEN... İlan No 712500 İlan Tarihi12-04-2019 Şehir / İlçe Şanlıurfa - Harran Kategoriİnşaat Çalışma ŞekliTam Zamanlı CinsiyetBay Alınacak Kişi Sayısı1
Eklenme Tarihi : 1 Ocak
Cinsiyet : Bay
İl / İlçe : Array / Harran
Firma : Tuba Inşaat Taah. Tic. Sa
Yakın Bölgedeki İş İlanları
Bozova 0
Harran 1
Merkez 109
Suruç 2

Sayfadan

İstanbul - Avrupa yakası bölgesi için 8 farklı eleman ilanları sitelerinde alınan listeleri görmektesiniz. Arama motorumuzu kullanarak ilanları daha da daraltabilir ve şehir bazlı olarak arama sonuçlarını detaylandırmanız mümkün olmaktadır.

Elemanport.com üzerinden bağlantılıarı bulunan iş ilanları üzerinden kesinlikle başvuru alınmamaktadır. Resmi olarak eleman ilanları yayınlayan sitelerin ilanlarını bir araya toplayarak başvur butonu, üyelik sistemi ya da herhangi bir kayıt işlemi olmaksızın açık işlerle ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak vererek internet kullanıcılarına sunan bir internet sitesidir.