Güvenlik Görevlisi

Firma Adı : Aykol Sentetik Çuval Teks
İlan Detayı : GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Tekstil Fabrikamız da değerlendirilmek üzere; En az Lise mezunu, 5188 Sayılı Yasa gereği Silahlı Özel Güvenlik Kimlik Kart’ına sahip, Silahlı Güvenlik Görevlisi konusunda en az 2 yıl deneyimli, Vardiya sisteminde çalışabilecek, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlikle hizmetini tamamlamış, Disiplinli, sorumluluk sahibi, insan ilişkilerinde uyumlu, Diksiyonu düzgün, görünümüne önem veren ve iletişim becerisi yüksek, Uzun süreli çalışma hedefi olan. Şanlıurfa merkez ve Suruç da ikamet eden, Güvenlik Görevlisi pozisyonunda görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz. İŞ TANIMI Çalışan personellerin ve fabrikanın güvenliğini sağlamak, Ziyaretçilere danışmanlık yapmak, ilgili kişi ya da birimlere yönlendirmek, Giriş çıkışların kontrol edilmesi, Hırsızlık, kayıp malzeme, dikkatsizlik sonucu oluşabilecek hasarlarla ilgili gözlemleme ve denetlemeleri yapmak, Şirket personel / ziyaretçi giriş-çıkışını kontrol etmek, Kurallara aykırı durum ve davranışlar için tutanak tutmak,
Eklenme Tarihi : 1 Ocak
Cinsiyet :
İl / İlçe : Array / Merkez
Firma : Aykol Sentetik Çuval Teks
Yakın Bölgedeki İş İlanları
Bozova 0
Harran 1
Merkez 109
Suruç 2

Sayfadan

İstanbul - Avrupa yakası bölgesi için 8 farklı eleman ilanları sitelerinde alınan listeleri görmektesiniz. Arama motorumuzu kullanarak ilanları daha da daraltabilir ve şehir bazlı olarak arama sonuçlarını detaylandırmanız mümkün olmaktadır.

Elemanport.com üzerinden bağlantılıarı bulunan iş ilanları üzerinden kesinlikle başvuru alınmamaktadır. Resmi olarak eleman ilanları yayınlayan sitelerin ilanlarını bir araya toplayarak başvur butonu, üyelik sistemi ya da herhangi bir kayıt işlemi olmaksızın açık işlerle ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak vererek internet kullanıcılarına sunan bir internet sitesidir.