Kalite Kontrol Sorumlusu

Firma Adı : Aykol Sentetik Çuval Teks
İlan Detayı : Şanlıurfa da 2. Organize Sanayi Bölgesin de fabrikamızda görevlendirilmek üzere Kalite Kontrol bölümünde çalıştırılmak üzere, Tercihen Tekstil, Kimya vb ilgili bölümlerinden mezun Tekstil işletmelerinde kalite kontrol bölümünde en az 2 yıl tecrübeli Laboratuar makine ve cihazlarını kullanabilecek, Kalite ve Proses süreçlerinde deneyimli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın, Vardiyalı Çalışabilecek, Raporlama yetkinliği yüksek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Sigara Kullanmayan, Öğrenmeye açık ve istekli, Takım arkadaşları arıyoruz. İŞ TANIMI -Analizler için numuneler almak, numuneyi analize hazırlamak, -Üretim, hammadde, sevkiyat analizleri yapmak, -Kayıt ve gerekli evrakları düzenlemek,laboratuvar düzenini sağlamak ve sürdürmek, -Kalitenin gerektirdiği kontrolleri takip etmek.
Eklenme Tarihi : 1 Ocak
Cinsiyet : Kadın veya Erkek
İl / İlçe : Array / Merkez
Firma : Aykol Sentetik Çuval Teks
Yakın Bölgedeki İş İlanları
Bozova 0
Harran 1
Merkez 109
Suruç 2

Sayfadan

İstanbul - Avrupa yakası bölgesi için 8 farklı eleman ilanları sitelerinde alınan listeleri görmektesiniz. Arama motorumuzu kullanarak ilanları daha da daraltabilir ve şehir bazlı olarak arama sonuçlarını detaylandırmanız mümkün olmaktadır.

Elemanport.com üzerinden bağlantılıarı bulunan iş ilanları üzerinden kesinlikle başvuru alınmamaktadır. Resmi olarak eleman ilanları yayınlayan sitelerin ilanlarını bir araya toplayarak başvur butonu, üyelik sistemi ya da herhangi bir kayıt işlemi olmaksızın açık işlerle ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak vererek internet kullanıcılarına sunan bir internet sitesidir.