Karşılama Elemanı

Firma Adı : Innovation Ajans
İlan Detayı : Firmamızın Bünyesi Altında bulunan; 15 Yıldır Eğlence Sektörünün Öncü İsmi Olarak 5 Yıldızlı Otel, Lüks Restorant ve Turistik Eğlence Merkezlerindeki Organizasyonlarımızda Görev Almak Üzere; Hostes Olarak Çalışacak; Seyahat Engeli Olmayan, İnsan İlişkilerinde Kuvvetli, Güler Yüzlü, Fiziği Ve Diksiyonu Düzgün 18-38 Yaş Arası Deneyimli - Deneyimsiz Bayan Salon Hostesleri Çalışma Arkadaşları Arıyoruz. Kalacak Yer + SGK + Yemek + Ulaşım Tarafımızdan Karşılanacaktır. Ödemeler İstenirse Günlük Ödenebilir, 8.000 İle 12.000 TL dir. Firmamız Çalışanlarını Eğiten ve Sürekli İş Sağlayan Türkiye nin Alanında En Köklü Firmasıdır. En Rahat Ve Yüksek Ücretli İş İmkannını Sunan, Türkiye nin En Lüks ve En Güvenli Çalışma Sahalarında İş Yapan Firmasıdır. Hemen İş Başı Yapabilen ve Kendine Güvenen Ekip Arkadaşları Aramaktayız. Başvurulara Aynı Gün Dönüş Sağlanacaktır. Hemen İş Başı Yapabilecek Arkadaşlar Tercih Sebebidir, Başvurulara Aynı Gün Dönüş Sağlanacaktır. İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar 18-38 Yaş Arası Dış Görünüşüne Özen Gösteren Diksiyonu Düzgün İletişim Kabiliyeti Yüksek İnsan İlişkilerinde Başarılı Seyahat Engeli Olmayan Dinamik, Motivasyonu Yüksek ve Güler Yüzlü
Eklenme Tarihi : 1 Ocak
Cinsiyet : Kadın
İl / İlçe : Array / Akşehir
Firma : Innovation Ajans
Yakın Bölgedeki İş İlanları
Çumra 4
Ereğli 14
Ilgın 1
Karatay 425
Kulu 2
Meram 95
Merkez 48
Selçuklu 748

Sayfadan

İstanbul - Avrupa yakası bölgesi için 8 farklı eleman ilanları sitelerinde alınan listeleri görmektesiniz. Arama motorumuzu kullanarak ilanları daha da daraltabilir ve şehir bazlı olarak arama sonuçlarını detaylandırmanız mümkün olmaktadır.

Elemanport.com üzerinden bağlantılıarı bulunan iş ilanları üzerinden kesinlikle başvuru alınmamaktadır. Resmi olarak eleman ilanları yayınlayan sitelerin ilanlarını bir araya toplayarak başvur butonu, üyelik sistemi ya da herhangi bir kayıt işlemi olmaksızın açık işlerle ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak vererek internet kullanıcılarına sunan bir internet sitesidir.