Makina Mühendisi

Firma Adı : Abis Makina Aş
İlan Detayı : Mekanik tesisat, Doğalgaz Tesisatı işi ile alakalı Doğalgaz Tecrübesi olan ve Yeni faaliyet göstereceğimiz Asansör firmamızda da çalışabilecek tecrübeli sorumluluk sahibi iş ve işyeri disiplinine uyabilecek en az 5 yıl deneyimli makine mühendisine ihtiyaç vardır. Öz güveni yeride kabiliyetli üretken, Daimi bir arkadaşa ihtiyacımız var. İlan No 700393 İlan Tarihi20-02-2019 Şehir / İlçe Ordu - Fatsa KategoriMimarlık/Mühendislik Çalışma ŞekliTam Zamanlı CinsiyetBay veya Bayan Yaş27 - 45 Alınacak Kişi Sayısı1
Eklenme Tarihi : 1 Ocak
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İl / İlçe : Array / Fatsa
Firma : Abis Makina Aş
Yakın Bölgedeki İş İlanları
Fatsa 12
Merkez 50
Ünye 16

Sayfadan

İstanbul - Avrupa yakası bölgesi için 8 farklı eleman ilanları sitelerinde alınan listeleri görmektesiniz. Arama motorumuzu kullanarak ilanları daha da daraltabilir ve şehir bazlı olarak arama sonuçlarını detaylandırmanız mümkün olmaktadır.

Elemanport.com üzerinden bağlantılıarı bulunan iş ilanları üzerinden kesinlikle başvuru alınmamaktadır. Resmi olarak eleman ilanları yayınlayan sitelerin ilanlarını bir araya toplayarak başvur butonu, üyelik sistemi ya da herhangi bir kayıt işlemi olmaksızın açık işlerle ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak vererek internet kullanıcılarına sunan bir internet sitesidir.