Teknik Servis Elemanı

Firma Adı : Metro Bilgi Sistemleri
İlan Detayı : Bilişim güvenlik sistemleri satışı bakım onarım ve montajından anlayan Teknik Servis Çalışma arkadaşı arıyoruz. İş disiplinine uyum sağlayan, Prensipli çalışacak takım arkadaşları arıyoruz. Tamir bakım onarımı bilen, Öğrenmeye açık ve aktif olan arkadaşların başvurularını bekliyoruz. İlan No 722747 İlan Tarihi27-05-2019 Şehir / İlçe Ordu - Fatsa KategoriBilişim/Bilgisayar Çalışma ŞekliTam Zamanlı CinsiyetBay Yaş24 - 35 Ücret2.020 Alınacak Kişi Sayısı1
Eklenme Tarihi : 1 Ocak
Cinsiyet : Bay
İl / İlçe : Array / Fatsa
Firma : Metro Bilgi Sistemleri
Yakın Bölgedeki İş İlanları
Fatsa 12
Merkez 50
Ünye 16

Sayfadan

İstanbul - Avrupa yakası bölgesi için 8 farklı eleman ilanları sitelerinde alınan listeleri görmektesiniz. Arama motorumuzu kullanarak ilanları daha da daraltabilir ve şehir bazlı olarak arama sonuçlarını detaylandırmanız mümkün olmaktadır.

Elemanport.com üzerinden bağlantılıarı bulunan iş ilanları üzerinden kesinlikle başvuru alınmamaktadır. Resmi olarak eleman ilanları yayınlayan sitelerin ilanlarını bir araya toplayarak başvur butonu, üyelik sistemi ya da herhangi bir kayıt işlemi olmaksızın açık işlerle ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak vererek internet kullanıcılarına sunan bir internet sitesidir.