Teknik Servis Saha Personeli

Firma Adı : Zirvenet Bilişim Telekomü
İlan Detayı : Şirketimiz bünyesinde, Türkiye nin önde gelen internet servis sağlayıcı firmasının modem kurulum/teknik destek ekibinde çalıştırılmak üzere ORDU ilinde ikamet eden çalışma arkadaşları arıyoruz. *Teknik lise veya MYO ların teknik bölümlerinden mezun *Tercihen kablolama konusunda deneyimli *Bilgisayar donanımı hakkında bilgi sahibi *Müşteriyle yüz yüze iletişimi yürütebilecek *Takım çalışmasına yatkın *B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen *Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayacak
Eklenme Tarihi : 1 Ocak
Cinsiyet : Erkek
İl / İlçe : Array / Fatsa
Firma : Zirvenet Bilişim Telekomü
Yakın Bölgedeki İş İlanları
Fatsa 12
Merkez 50
Ünye 16

Sayfadan

İstanbul - Avrupa yakası bölgesi için 8 farklı eleman ilanları sitelerinde alınan listeleri görmektesiniz. Arama motorumuzu kullanarak ilanları daha da daraltabilir ve şehir bazlı olarak arama sonuçlarını detaylandırmanız mümkün olmaktadır.

Elemanport.com üzerinden bağlantılıarı bulunan iş ilanları üzerinden kesinlikle başvuru alınmamaktadır. Resmi olarak eleman ilanları yayınlayan sitelerin ilanlarını bir araya toplayarak başvur butonu, üyelik sistemi ya da herhangi bir kayıt işlemi olmaksızın açık işlerle ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak vererek internet kullanıcılarına sunan bir internet sitesidir.