Tekstil Elemanı

Firma Adı : Altınordu Tekstil Ltd.
İlan Detayı : FİRMAMIZDA ÇALIŞACAK TECRÜBELİ OVERLOKCU, SİNGER BİLEN MAKİNECİ,DENEYİMLİ KALİTE KONTROL ELEMANLARI ALINACAKTIR.SSK+YEMEK+ORDU MERKEZE SERVİS+HAFTA SONU İZİNLİ. BAŞVURULAR YÜZ YÜZE ALINACAKTIR. VASIFSIZ, TECRÜBESİ OLMAYANLAR LÜTFEN BAŞVURUYU YAPMASIN KABUL EDİLMEYECEKTİR. İlan No 691433 İlan Tarihi07-01-2019 Şehir / İlçe Ordu - Fatsa KategoriTekstil Çalışma ŞekliTam Zamanlı CinsiyetBay veya Bayan Yaş17 - 35 Alınacak Kişi Sayısı5
Eklenme Tarihi : 1 Ocak
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İl / İlçe : Array / Fatsa
Firma : Altınordu Tekstil Ltd.
Yakın Bölgedeki İş İlanları
Fatsa 12
Merkez 50
Ünye 16

Sayfadan

İstanbul - Avrupa yakası bölgesi için 8 farklı eleman ilanları sitelerinde alınan listeleri görmektesiniz. Arama motorumuzu kullanarak ilanları daha da daraltabilir ve şehir bazlı olarak arama sonuçlarını detaylandırmanız mümkün olmaktadır.

Elemanport.com üzerinden bağlantılıarı bulunan iş ilanları üzerinden kesinlikle başvuru alınmamaktadır. Resmi olarak eleman ilanları yayınlayan sitelerin ilanlarını bir araya toplayarak başvur butonu, üyelik sistemi ya da herhangi bir kayıt işlemi olmaksızın açık işlerle ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak vererek internet kullanıcılarına sunan bir internet sitesidir.