Tekstil Elemanı

Firma Adı : Altınordu Tekstil Ltd.
İlan Detayı : FİRMAMIZDAN ÇALIŞACAK TECRÜBELİ ÜTÜCÜ ARANMAKTADIR. KISA SÜRELİ DENEYİMİ VE HİÇ ÜTÜDE ÇALIŞMAYANLAR LÜTFEN BAŞVURMASIN KABUL EDİLMİYOR. PANTOLON VE ELBİSEDE ARA VE SON ÜTÜ YAPMIŞ ELEMAN ARANIYOR. SSK+YEMEK+HAFTA SONLARI İZİN EN AZ 8 AYLIK TECRÜBE İSTENMEKTEDİR. İlan No 703813 İlan TarihiDün Şehir / İlçe Ordu - Fatsa KategoriTekstil Çalışma ŞekliTam Zamanlı CinsiyetBay veya Bayan Alınacak Kişi Sayısı1
Eklenme Tarihi : 1 Ocak
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İl / İlçe : Array / Fatsa
Firma : Altınordu Tekstil Ltd.
Yakın Bölgedeki İş İlanları
Fatsa 12
Merkez 50
Ünye 16

Sayfadan

İstanbul - Avrupa yakası bölgesi için 8 farklı eleman ilanları sitelerinde alınan listeleri görmektesiniz. Arama motorumuzu kullanarak ilanları daha da daraltabilir ve şehir bazlı olarak arama sonuçlarını detaylandırmanız mümkün olmaktadır.

Elemanport.com üzerinden bağlantılıarı bulunan iş ilanları üzerinden kesinlikle başvuru alınmamaktadır. Resmi olarak eleman ilanları yayınlayan sitelerin ilanlarını bir araya toplayarak başvur butonu, üyelik sistemi ya da herhangi bir kayıt işlemi olmaksızın açık işlerle ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak vererek internet kullanıcılarına sunan bir internet sitesidir.