Tekstil Elemanı

Firma Adı : Altınordu Tekstil Ltd.
İlan Detayı : FİRMAMIZDA ÇALIŞACAK USTA MAKİNECİLER ARANMAKTADIR. DAHA ÖNCEDEN TECRÜBESİ OLMAYANLAR EN AZ 1 YILLIK DENEYİMİ MAKİNE BİLGİSİ OLMAYANLAR BAŞVURU YAPMASIN DEĞERLENDİRİLMEYECEKTİR. SSK+YEMEK+SERVİS+HAFTA SONU İZİN. İlan No 709226 İlan Tarihi01-04-2019 Şehir / İlçe Ordu - Fatsa Ordu - Ordu Merkez Ordu - Ünye KategoriTekstil Çalışma ŞekliTam Zamanlı CinsiyetBay veya Bayan Alınacak Kişi Sayısı5
Eklenme Tarihi : 1 Ocak
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İl / İlçe : Array / Fatsa
Firma : Altınordu Tekstil Ltd.
Yakın Bölgedeki İş İlanları
Fatsa 12
Merkez 50
Ünye 16

Sayfadan

İstanbul - Avrupa yakası bölgesi için 8 farklı eleman ilanları sitelerinde alınan listeleri görmektesiniz. Arama motorumuzu kullanarak ilanları daha da daraltabilir ve şehir bazlı olarak arama sonuçlarını detaylandırmanız mümkün olmaktadır.

Elemanport.com üzerinden bağlantılıarı bulunan iş ilanları üzerinden kesinlikle başvuru alınmamaktadır. Resmi olarak eleman ilanları yayınlayan sitelerin ilanlarını bir araya toplayarak başvur butonu, üyelik sistemi ya da herhangi bir kayıt işlemi olmaksızın açık işlerle ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak vererek internet kullanıcılarına sunan bir internet sitesidir.